TSC Hospital: O nás

Jsme lídrem v oblasti úklidu a dezinfekce nemocnic a zdravotnických zařízení.

Kdo jsme

Poskytujeme komplexní služby ve zdravotnictví.

Specializujeme se na poskytování úklidového servisu v nemocničních a sociálních zařízeních. Důsledně dbáme na dodržování všech hygienických standardů a pravidel, která jsou nezbytná pro specifická prostředí se zvýšeným nárokem na čistotu.

Jsme česká společnost, která provádí úklid a dezinfekci v prostorách nemocnic, poliklinik, pečovatelských domů a dalších zdravotnických zařízení. Zkušenosti z oboru uplatňujeme již od roku 1997.

Uvědomujeme si důležitost čistoty v nemocničním prostředí a nutnost přísného dodržování hygienických norem a pravidel. Nabízíme kompletní úklidové služby, zahrnující nejen běžný, pravidelný denní úklid nemocnic, ale také náročnější úklidové práce specializovaných oddělení nemocnice jako jsou operační sály, jednotky intenzivní péče či například dětská oddělení. Naši odborníci jsou připraveni spolupracovat při nastavování hygienického plánu, který bude odpovídat konkrétním požadavkům a potřebám daného prostředí, na základě kterého je následně vytvořen detailní technologický postup úklidu. Samozřejmostí je striktní dodržování veškerých interních směrnic klienta a vyhlášek, které jsou stanoveny zákonem.

tsc-hospital-o-nas-kdo-jsme-small.jpg (211 KB)

Systém kvality

Držíme své standardy.

Naší prioritou je zajistit bezpečné, čisté a hygienické prostředí pro Váš personál, návštěvníky i pacienty s ohledem na potřeby konkrétního provozu, který vyžaduje striktně dodržované frekvence a způsoby úklidu jednotlivých ploch.

Ve společnosti TSC Hospital je zaveden integrovaný systém řízení. Týká se managementu jakosti, enviromentálního managementu a BOZP a je propojen do jednoho uceleného, komplexního a harmonizovaného systému řízení. Kvalita našich služeb je doložena příslušnými certifikáty.

Přehled certifikátů

Umíme víc

Jsme součástí TSC Group.

TSC je zkratka anglického názvu Technical Services Company a vyjadřuje naše zaměření na poskytování širokého spektra služeb pro různé skupiny zákazníků, od průmyslu přes jadernou energetiku až po zdravotnictví.

O skupině TSC

TSC Group je holdingová společnost zastřešující 12 firem zabývajících se facility managementem, úklidovými službami, čištěním průmyslových provozů a technologií, praním prádla pro nemocnice a jeho pronájmu, náhradním plněním a dalšími návaznými službami v oblasti personalistiky a specializovaných softwarových řešení. Do portfolia skupiny patří společnosti zabývající se úklidem, specializovaná společnost poskytující úklidové služby zdravotnickým zařízením, společnost zaměřená na průmyslové čištění, společnost specializovaná na technologické odlakování a další. Skupina zaměstnává 4500 lidí. Obrat za rok 2022 je 100 mil. Eur. Ve svém oboru je TSC Group největší skupinou v České republice a své aktivity rozvíjí v současnosti i na slovenském trhu.

Více o TSC Group

Kontakt

Sídlo

TSC Hospital, s.r.o.

Stodolní 316/2
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

IČ: 268 72 561
DIČ: CZ26872561

C 40981 vedená u Krajského soudu v Ostravě.

Čistě pro Vás

Petr Mandát
Obchodní manažer senior

T: +420 602 216 257
E: petr.mandat@tsc-group.cz


Bc. Vendula Špringerová

Obchodní ředitel

E: vendula.springerova@tsc-group.cz

Ozvěte se nám

+420 732 897 527

info@tsc-hospital.com

S čím Vám můžeme pomoci?