Komplexní úklidový servis pro zdravotnická zařízení.

O společnosti

Zaměřujeme se na úklidový servis v tom nejnáročnějším prostředí – ve zdravotnických a sociálních zařízeních. Využíváme pokročilé technologie, které nám umožňují zajistit nejvyšší úroveň hygieny tam, kde je to nejvíce potřeba, a také na operačních sálech, vyšetřovnách, zákrokových místnostech či laboratořích. Postupujeme dle hygienami schválených technologických postupů, které máme díky naší dlouholeté zkušenosti vypracovány do veškerých detailů, garantujeme tak precizně odvedenou práci v předem stanovených frekvencích a termínech.

Co děláme

Staráme se o úklid a dezinfekci nemocnic, poliklinik, pečovatelských domů a dalších zdravotnických zařízení.

S přesností a pečlivostí dodržujeme přísná hygienická pravidla, která jsou pro tato prostředí nezbytná. Přistupujeme k úklidu s maximální precizností a zároveň se přizpůsobujeme individuálním požadavkům našich zákazníků. Naše úklidové plány jsou vytvořeny na míru, aby odpovídaly specifickým potřebám daného zdravotnického zařízení. Samozřejmostí je také dodržování veškerých vyhlášek, které jsou dány zákonem a interních směrnic. Součástí celého procesu je zavedený kontrolní systém, jehož výsledky jsou podnětem pro neprodlené řešení provozních událostí, které jsou dále vyhodnocovány a sdíleny s našimi zákazníky.

Čísla mluví za nás

0

Pečujeme o bezmála 80 nemocnic, zdravotnických zařízení a center poskytujících zdravotní péči či sociální služby po celé republice.

0

Zařízení, kterým poskytujeme naše služby, disponují více než 15 tisíci lůžky.

0

Ve zdravotnickém prostředí denně ošetříme plochu o rozloze 29 milionů m².

Jsme součástí TSC Group

TSC Group je holdingová skupina zastřešující 11 společností, které se zaměřují na široké spektrum služeb v oblasti úklidu, čištění, prádelenství a dalších technických služeb facility managementu. Využíváme nejmodernější technologie a spojujeme je s dlouholetými zkušenostmi.

Více o TSC Group

Kontakt

Sídlo

TSC Hospital, s.r.o.

Stodolní 316/2
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

IČ: 268 72 561
DIČ: CZ26872561

C 40981 vedená u Krajského soudu v Ostravě.

Čistě pro Vás

Petr Mandát
Obchodní manažer senior

T: +420 602 216 257
E: petr.mandat@tsc-group.cz


Bc. Vendula Špringerová

Obchodní ředitel

E: vendula.springerova@tsc-group.cz

 

Ozvěte se nám

+420 732 897 527

info@tsc-hospital.com

S čím Vám můžeme pomoci?